SMT Academy
menu

Trenérský leadership 2. díl – Trenérské desatero

E-book
Cena: 129 Kč

Trenérské desatero, to je základní “manuál“ pro práci se sportovci. Proč si to mohu dovolit tvrdit? Protože je to vyzkoušeno v praxi a mnohokrát ověřeno! Tyto nástroje jsou nám k dispozici neustále. Jen jsme je zapomněli využívat…

Získat materiály
Trenérský leadership 2. díl – Trenérské desatero

Zaměření

Jak to trénování uchopit? Je to jednoduché i složité zároveň: odlož vyhrožování, tresty a neustálou kritiku a začni používat jiné “nástroje“. Jaké? Nástroje emočního vedení!

Jak se to dělá? Deset základních tipů pro rozvoj sociálních dovedností ti nabízí druhý díl TRENÉRSKÝ LEADERSHIP: Trenérské desatero. Nejen to: jedenáctá kapitola ti ukáže, jak nastavit mantinely, ve kterých to bude fungovat. E-book je určen především trenérům, avšak oslovuje širokou veřejnost, která je ochotná připustit, že za výsledky stojí především kvalita prožívaných vztahů…

Z čeho vyrůstají naše vztahy? Z respektu. Právě respekt, pocit bezpečí, zájem či nadhled jsou sociální kompetence, které nám dovolují navazovat vztahy, budovat je a rozvíjet. Myslím tím ty vztahy, které prožíváme se sportovci v rolích trenérů nebo jako rodiče s našimi dětmi.

E-book je koncipovaný jako sebe koučovací sešit. Každá kapitola obsahuje celou sadu tematických otázek, které podpoří a prohloubí sebereflexi zvědavého trenéra.

  • Co je to respekt?
  • Jak využít chyby k dalšímu učení?
  • Proč je naslouchání cestou k otevřenému vztahu?
  • Proč jsou to právě pravidla, co zajišťuje tolik nutné bezpečí?

Trenérské desatero je velmi jednoduché a inspirativní čtení. Každý, kdo pracuje s dětmi nebo mládeží může najít mnoho skvělých a užitečných informací, které jsou přenositelné do praxe.


Martin Štěpán, šéftrenér mládeže, Hradec Králové
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.