SMT Academy
menu

Seminář Sdílnička

Praktická spolupráce „Sdílnička“

Zaměření

“Speciální“ verze osobního rozvoje pro malý počet sportovců, která využívá koučovací přístupy a přirozenou sílu skupinového učení. Čistě praktická spolupráce směřující k ovládnutí “vnitřní hry“.
Kouč působí v roli průvodce skupiny na cestě k pochopení prožívání vlastního výkonu, rozvoje sebe-regulačních nástrojů, budování sebedůvěry a psychické odolnosti.

Na konečné podobě a rozsahu semináře se domluvíme osobně. Seminářem vás provede bývalý profesionální fotbalista, trenér a mentální kouč MICHAL KOSMÁL.

michal@smtacademy.cz

Praktické využití

SMT Academy Michal Kosmál• Jsme klub sjezdového lyžování a máme zde 4 šikovné holky ve věku 18 a 19 let, které často trénují spolu. Jsou na nich patrné projevy nervozity, těžko zvládají tlak na výkon, působí při výkonu staženě a mají další, jiné limity výkonu, na které kondiční růst nestačí. Hledáme pro ně možnost individuálního rozvoje.

• Jsme hokejový klub a máme zde jednotlivce, kteří se chtějí posunout v psychické oblasti výkonu. Hledáme pro ně vhodnou formu osobního nebo online vzdělávání.

• Máme v klubu několik brankářů a víme, že stabilní psychika je alfa-omega jejich výkonu. Chceme je podpořit v jejich rozvoji a budování psychické odolnosti, důležité pro jejich post.

Časová náročnost, forma a cena dle domluvy. V případě zájmu mě kontaktujte na michal@smtacademy.cz