SMT Academy
menu

Kniha 30 pravidel vítězů

Petr Vališ Petr Vališ 24.05.2021

Rádi bychom se s vámi podělili o knihu, která může pomoci sportovcům i lidem okolo nich. Jde o publikaci „30 pravidel vítězů“ (Schäffer, Bodo. 30 pravidel vítězů. 1. vyd. Praha: Grada, 2016.), a jak sám název napovídá, projdete si 30 pravidel, kterými by se měli vítězové řídit.
A protože žijeme v době, kdy tlak na úspěch a tajemství býti úspěšným je moderní a všude kolem nás, určitě tuto knihu můžeme jenom doporučit. I když sportovní psychologie a mentální připravenost sahá daleko hlouběji, jakýkoli úspěch je vždy založen jen na správných principech a pravidlech.

O jaká pravidla jde?

Kniha není zaměřena jen na sportovní prostředí, oněch 30 pravidel je velmi dobře aplikovatelných i v soukromém a pracovním životě. Projdete si témata jako stres, strach, plnění snů, nebo nastavení cílů. Některá pravidla jsou hodně radikální, jiná uslyšíte dnes a denně.
Každopádně, i kdybyste dokázali plnit jen polovinu z nich, váš posun a přiblížení se úspěchu je zaručeno.

Prostě to udělejte!

Velmi rádi bychom vyzdvihli jedno pravidlo, které v SMT Academy zmiňujeme snad v každém webináři a školení. Je to mor dnešní doby, stejně jako prokrastinace. Stále větší množství lidí se nedokáže rozhodnout a odhodlat k činu. Je to dáno dobou, možnostmi, a stále větším vlivem sociálních sítí, že lidé zůstávají stát s depresemi z nesplněných očekávání.
A tak jak naši koučové a mentorové radí, prostě to udělejte. Jen tak zjistíte, jestli to jde nebo ne!

Váš tým SMT Academy.

Sdílejte článek

Facebook Twitter

Podobné články