SMT Academy
menu

Mentální příprava a psychologie sportu v praxi s SMT Academy

Provází: David Vavruška, Petr Vališ

Doba trvání: Měsíčně 1x60min
Cena: 149 Kč

Přihlaste se na pravidelné online setkání na téma „Mentální příprava a psychologie sportu v praxi“. Předáme vám naše praktické zkušenosti na vybraná témata a současně poskytli odpovědi na vaše otázky. Pravidelně se budete setkávat s našimi odborníky, diskutovat o důležitosti mentálního přístupu ve sportu a získávat cenné poznatky z praxe pro svůj osobní a sportovní rozvoj.

Objednat
Mentální příprava a psychologie sportu v praxi s SMT Academy

Zaměření

Vítejte na pravidelných online setkání na téma „Mentální příprava a psychologie sportu v praxi“ s SMT Academy! Jsme tady, abychom vám předali naše praktické zkušenosti na vybraná témata a poskytli odpovědi na vaše otázky. Pravidelně se budete setkávat s našimi odborníky, diskutovat o důležitosti mentálního přístupu ve sportu a získávat cenné poznatky pro svůj osobní a sportovní rozvoj.

Naše setkání jsou navržena tak, aby vám poskytla pravidelný a strukturovaný prostor pro prohloubení vašich znalostí v oblasti mentální přípravy a psychologie sportu v praxi. Každé setkání se zaměřuje na konkrétní téma, které je relevantní pro sportovce, rodiče i trenéry všech úrovní.

Naši lektoři jsou zkušení profesionálové z oblasti mentálního tréninku a psychologie sportu. Mají bohaté zkušenosti s prací s vrcholovými sportovci v Česku i v zahraničí. Během setkání budou sdílet své znalosti, příběhy ze své praxe a praktické tipy, které vám pomohou zlepšit váš mentální přístup ke sportu.

Cíl a přínos kurzu

Naše setkání jsou interaktivní a umožňují vám nejen naslouchat odborníkům, ale také se zapojit do diskuzí, klást otázky a sdílet své vlastní zkušenosti. Věříme, že vzájemná interakce a sdílení přínosných informací může významně přispět k vašemu osobnímu a sportovnímu růstu.

Používáme moderní technologie pro online přenosy setkání, které vám umožňují připojit se odkudkoli a zúčastnit se přímo ze svého domova, nebo z jakéhokoli místa, které vám vyhovuje. To znamená, že se nemusíte starat o cestování a můžete si snadno zařadit setkání do svého plánování.

Připojte se k naší komunitě sportovců, trenérů a odborníků na mentální přípravu a psychologii sportu. Začněte svou cestu k dosažení lepších sportovních výkonů již dnes. Naše setkání vám umožní navázat kontakt s lidmi, kteří sdílejí váš zájem o téma mentální příprava a psychologie sportu v praxi, a vytvořit si síť podpory a inspirace.

Naše setkání jsou navržena tak, aby byla co nejvíce přístupná a flexibilní. Chápeme, že každý má své vlastní časové omezení, a proto jsou tato pravidelná setkání pořádána online. Po objednání a zaplacení dostanete potvrzovací email s odkazem na online připojení. Nemějte strach, pokud o některou ze schůzek přijdete. Videa jsou nahrávána a budou vám k dispozici.

Pro koho je kurz určený

Přidejte se k naší komunitě a začněte investovat do svého vzdělávání. Mentální příprava a mentální trénink, stejně jako sportovní psychologie v praxi, patří dnes mezi samozřejmou součást moderního sportovního tréninku na všech úrovních. Připojte se k nám a buďte součástí komunity, která si uvědomuje důležitost mentální přípravy a psychologie sportu v dosažení sportovní excelence.

Abyste se mohli účastnit našich online setkání, stačí se zaregistrovat dole na této webové stránce a získáte přístup ke všem budoucím setkáním. Setkání se konají v pravidelných intervalech. Máte tak možnost pravidelně pracovat na svém mentálním přístupu a rozvíjet své dovednosti v této oblasti.

Webináře probíhají pravidelně každý měsíc online formou. Na každý rok pro vás připravíme aktuální témata z koučovací praxe individuálních i týmových sportů. Na každém webináři je prostor pro dotazy a diskusi vašich vlastních témat.

Témata pro rok 2023

26. 01. 2023, 19:00 Nastavení sportovních cílů
23. 02. 2023, 19:00 Mentální trénink v přípravném období
30. 03. 2023, 19:00 Kdy využít sportovního psychologa a kdy kouče
27. 04. 2023, 19:00 Nejčastější chyby v přístupu rodičů
25. 05. 2023, 19:00 Jak přenést výkonnost z tréninku do soutěže
29. 06. 2023, 19:00 Strach a jak se ho zbavit
27. 07. 2023, 19:00 Nejčastější chyby v přístupu trenérů
31. 08. 2023, 19:00 Profil osobnosti a jeho význam ve sportovní přípravě
28. 09. 2023, 19:00 V jakém věku je nejlepší začít s mentální přípravou
26. 10. 2023, 19:00 Jak má trenér pracovat s talenty
30. 11. 2023, 19:00 Kdy ve sportu hlava rozhoduje nejvíce
28. 12. 2023, 19:00 Co všechno zvládne trenér a co musí rodiče

Témata pro rok 2024 budou vypsány do konce roku 2023.

Přihláška platí do celého vzdělávacího cyklu „Mentální příprava a psychologie sportu v praxi s SMT Academy“. Objednávky jsou vystavovány a platby provedeny každý měsíc automaticky (viz. Všeobecné obchodní podmínky).

Témata

  • Máte otázky z praxe a potřebuje rady odborníků nebo impulz z naší komunity?
  • Rádi byste se zeptali na využití sportovní psychologie a mentální přípravy ve vaší práci?
  • Zaujala vás vypsaná témata a chcete se dozvědět praxi z vrcholového sportu?
  • Chtěli byste se pravidelně vzdělávat v oblasti mentální přípravy ve sportu?
  • Absolvovali jste naše kurzy a máte k některým tématům další otázky?
  • Rádi byste udržoval kontakt s naší komunitou SMT Academy?
Objednat

Lektoři kurzu

David Vavruška

David Vavruška

Dnes mohu spojit své více než 25 leté zkušenosti profesionálního trenéra fotbalu, jak mládeže tak…

Profil
Petr Vališ

Petr Vališ

Život mě naučil, že nic není zadarmo, a že štěstí přeje jen připraveným. Ve sportu…

Profil
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.