SMT Academy
menu

Pro studium a život s čistou hlavou

Provází: David Vavruška

Doba trvání: 2 hod.
Cena: 7 000 Kč

Zvládání stresu, tlaku na výsledky a všemocných negativních myšlenek je cesta, která nakonec může vést k životnímu nadhledu, větší pohodě zvládání úkolů a dosahování výsledků při studiu i v životě. Naučte se během studií zvládat tlak a stres s SMT Academy!

Objednat
Pro studium a život s čistou hlavou

Zaměření

Žijeme dnes ve výsledkovém světě. Na prvním místě je dnes první místo. Tlaky přicházejí ze všech stran a skoro na všechno – na výsledky ve škole, na známky, na zvládnutí přijímacích zkoušek, na správné a úctyhodné postavení ve společnosti lidí, na mladé sportovce při dosahování jejich výsledků zase pro změnu ve světě sportu. Za vším je touha, usilování a lpění na výsledku. Ať už jde z nás nebo z lidí kolem nás.

Je čím dál složitější se v tom všudypřítomném tlaku když už nezbláznit, tak alespoň zorientovat. Nakonec je to totiž o každém z nás, jakým způsobem vše kolem nás vnímáme, jak na životní zkoušky a situace reagujeme a jak je emočně zvládáme. Protože pod ten největší tlak nás nakonec stejně dostane ten, koho známe nejlépe. My sami. A nebo neznáme?

Zvládání stresu, tlaku na výsledky a všemocných negativních myšlenek je cesta, která nakonec může vést k životnímu nadhledu, větší pohodě zvládání úkolů a dosahování výsledků při studiu i v životě a v neposlední řadě k vnitřnímu klidu. A tuto cestu můžeš nastoupit třeba hned společně na naší přednášce o zvládání života s čistou hlavou.

 

Lektor a témata

David Vavruška

David Vavruška

Dnes mohu spojit své více než 25 leté zkušenosti profesionálního trenéra fotbalu, jak mládeže tak…

Profil
  • Co nám v dnešním světě působí největší starosti a trápení?
  • Co způsobuje pokles obecného štěstí mezi námi?
  • Jak vyzrát na tlak na výsledky ve škole a v životě?
  • Jak funguje naše mysl, která vše kolem nás posuzuje a řídí?
  • Jaké jsou základní příčiny utrpení v každodenním životě?
  • Jak si vybudovat správné sebevědomí a vnitřní klid v tom stresu a tlaku na výsledky kolem nás?
Objednat
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.