SMT Academy
menu

Jak (de)motivovat děti ke sportu

Provází: David Vavruška

Datum konání: 29. 04. 2021
Doba trvání: 40 min
Cena: 89 Kč

Motivovat ke sportu a sportovní aktivitě může nejen rodič, ale také třeba trenér. Jak nejlépe naložit s motivací vlastních dětí ke sportu nebo svěřenců v klubu, se dozvíte v tomto webináři SMT Academy.

Objednat
Jak (de)motivovat děti ke sportu

Zaměření

Webinář je určen především pro rodiče, kteří mají na motivaci dětí ke sportování nebo vrcholovému sportu tu největší příležitost a hlavně mají na tuto motivaci nezastupitelný vliv. Nasměrovat své dítě ke sportu, aby z něj byl jednou úspěšný, zdravý, sebevědomý jedinec, který si umí poradit s překážkami a nejen sportovními, ale i životními výzvami, je velký úkol každého rodiče. Někteří rodiče nemusí přesně vědět, jak na to, a mohli by potom nechat třeba i nevědomě takto důležitou věc na institucích jako je školka, škola nebo sportovní klub. Tento webinář může být druhotně určen také pro trenéry, kteří by si chtěli ujasnit, jakým způsobem motivace funguje, jak ji mohou použít a nebo jakým způsobem by mohli své svěřence inspirovat. 

Lektor a témata

  • Jak velký vliv má rodič na motivaci svého dítěte ke sportu?
  • Jakým způsobem může rodič nebo trenér dítě ke sportu motivovat nebo inspirovat?
  • Čeho bych se měl hlavně jako rodič vyvarovat, abych u dítěte motivaci ke sportu nepotlačil nebo nezničil?
  • Jak přesně bych měl jako rodič komunikovat konkrétně s tím svým dítětem, které mi přijde dost specifické oproti ostatním?
  • Jak vytvářet doma správnou emoční vazbu ke sportu?
  • Jak to udělat, aby se dítě sportem bavilo a nebylo z něj naopak stresované?
Objednat
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.