SMT Academy
menu

Zvládání strachu

Provází: Dušan Kříž

Doba trvání: 47 min
Cena: 2 690 Kč

Nenechte se strachem ovládat, ale mějte ho pod kontrolou. Zjistěte, co to strach vlastně je, a naučte se ho řídit. Je velmi pravděpodobné, že strachu se nevyhnete. Můžete ho ale potlačit, naučit se s ním pracovat, a dokonce ho využít ke svému prospěchu.

Objednat

Zaměření

Každý ve sportu někdy zažil pocit strachu. Snažíte se mu vyhnout, víte, že se nechcete bát, ale stejně vás to ovládne. Máte strach, že nevyhrajete. Bojíte se silnějšího soupeře. Máte strach, že zápas nezvládnete psychicky. Máte… strach.

Dušan Kříž zde vypráví svůj sportovní příběh, kdy jako malý kluk, který závodí na alpských lyžích přechází do světa freestyle snowboardingu, až Dušan nakonec dosáhne svého dětského snu. Cesta je to však trnitá. Příběh má poukázat, že mnohdy za to, že lidé nedosáhnou svých cílů a snů, může právě strach, který je silnější, než oni. Přitom to nemusí být tak žhavé, jak to vypadá a jen náš mozek stojí mezi námi a splněnými sny.

Nenechte se strachem ovládat, ale mějte ho pod kontrolou. Zjistěte, co to strach vlastně je, a naučte se ho ve své sportovní kariéře řídit. Je velmi pravděpodobné, že strachu se nevyhnete. Můžete ho ale potlačit, naučit se s ním pracovat, a dokonce ho využít ke svému prospěchu!

V kurzu Zvládání strachu Dušan popisuje jednotlivé techniky, jak se strachem pracovat a vysvětlí základní principy mozku, podložené neurovědami. Strach neoddělitelně patří k vaší sportovní kariéře, tak se díky němu staňte silnějším!

Co získáte?

4x Video kurz

1. Co to je Strach? (11 min)

2. Osobní příběh sportovce (14 min)

3. Strach a neurověda (11 min)

4. Techniky zvládání strachu (12 min)

4x Audio k poslechu

4x Pracovní materiály

Certifikát absolvování kurzu

Koučovací hodina s Dušanem Křížem

Reference

“…ještě jednou bych pánu Dušanu chtěla poděkovat za výborný kurz! Z mého pohledu to bylo báječné a moc jsem si z toho odnesla.“

Anna Alekseeva, Vysoká škola ekonovická v Praze

“Musím říci, že Dušan byl výborný a účastníky tohoto kurzu velmi zaujal (a to dokonce i nás, starší ročníky), jakkoli některé jeho názory a postoje jsou velmi břitké (což je jen dobře).“

Ing. Jaroslav Demel, Ph.D., Technická univezita v Liberci

Lektor a témata

Dušan Kříž

Dušan Kříž

Jsem mentální kouč, který pomáhá lidem pochopit jejich vlastní vzorce myšlení a tím rozkrýt jejich…

Profil
  • Co to je strach a jak ho pozorovat?
  • Jaké jsou druhy strachu?
  • Jaká je zkušenost profesionálního sportovce se strachem?
  • Strach z pohledu neurovědy?
  • Jaké jsou techniky na zvládání strachu?
  • Jak ovládnout právě ten můj strach?
Objednat
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.